Rekwizytomania

Sklep z rekwizytami

Ogłoszenie

Rekwizytomania !! :) Tak mało za tak dużo

#1 2008-06-27 20:07:55

Ronin125

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 0
Punktów :   

Antigravitatron

Nowa lewitacja !!!

Nowy efekt lewitacji prosto w Twoje ręce !!!Wyobraź sobie efekt lewitacji w którym wszystko może zostać spawdzone przed i po , efekt który idealnie nadaje się zarówno na magię na scenie jak i na magię z bliższej odległości , efekt który można wykonać będąc otoczonym , efekt który nie wymaga praktycznie żadnego treningu !!!Zero magnesów , drucików i podobnych rzeczy !!!

Co mogę lewitować ??

Praktycznie każdy przedmiot o masie nawet 1 kg !!!Kiedy zobaczyłem ten efekt wykonywany na jednym z pokazów wiedziałem, że musi pojawić się w sklepie , że musisz mieć szansę zadziwić nim swoją widownię !!!Iluzjonista pokazał duży pierścień  poprosił widza o sprawdzenie oraz innego widza o jakiś przedmiot , widz miał akurat butelkę z wodą mineralną magik sprawił że butelka zaczęła unosić się wewnątrz pierścienia po chwili opadła na blat stołu i wszystko zostało sprawdzone przez widzów  SZOK  !!!

Szukasz czegoś co wzbogaci Twój występ o naprawdę mocny efekt  to się nie zastanawiaj efekt jest wart o wiele więcej !!!

Cena:40zl





Tak mało za tak dużo...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fon.pun.pl www.pokemonpbf.pun.pl www.czikitamenager2008.pun.pl www.wisla-prokocim.pun.pl www.etk.pun.pl